KOMA - Industry s.r.o. / O společnosti

Vážení obchodní partneři,

v listopadu 2015 uplynulo již 20 let od založení naší firmy a za těch 20 let se mnohé změnilo.

Současná doba se vyznačuje všestranností, účinným využíváním zdrojů a zejména integrací zákazníků a partnerů v procesech tvorby hodnot.

system imageV oblasti průmyslové výroby je zapotřebí nabízet a vytvářet produkty s vysokou flexibilitou a s využitím automatizační techniky. Změny v chování zákazníků a tlak na personalizované produkty a služby nás nutí k novým řešením, dává nám nové podněty a nové výzvy. Naším úkolem je reagovat na tyto reálné trendy, abychom obstáli v konkurenčním prostředí.

Pevně věřím, že naše působení v českém průmyslu bude i nadále postaveno na etických základech a společenské odpovědnosti. Naší vizí je stabilizovat naše postavení a poskytovat dobré produkty a dobrou službu za férových podmínek.

Klíčovým faktorem našeho dalšího působení na trhu jsou lidé, v nichž vidím bohatství firmy. Naši zaměstnanci jsou pracovití a kreativní.

V budoucnu budeme mít snahu propojit všechny zmíněné atributy úspěchu firmy tak, abychom byli i nadále platnými hráči na trhu.

Děkujeme za důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Gustav Kotajny
jednatel společnosti

Soubory ke stažení

Navigace

Aktuality

21.04.2017

Farmářské slavnosti 2017

Farmářské slavnosti 2017
29.11.2016

PF 2017

PF 2017
20.06.2016

Zlatá medaile pro inovace

16. – 17. června 2016 se firma KOMA zúčastnila prvního ročníku INVENT ARENA - unikátní mezinárodní výstavy, kde bylo možno shlédnout téměř 200 inovací, patentů či vynálezů od vystavovatelů z 20 zemí světa.

KOMA nechyběla ani při pátečním závěrečném ceremoniálu, kde byla vyhlášena a oceněná zlatou medailí pro inovace za prezentovanou inteligentní dopravní jednotku, která je součástí automatického parkovacího systému.

 

Certifikáty a ocenění© 2011 KOMA - Industry s.r.o., všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v ateliéru smsoft.cz, provozováno na CMS smallnet.