KOMA - Industry s.r.o. / O společnosti

Vážení obchodní partneři,

v listopadu 2015 uplynulo již 20 let od založení naší firmy a za těch 20 let se mnohé změnilo.

Současná doba se vyznačuje všestranností, účinným využíváním zdrojů a zejména integrací zákazníků a partnerů v procesech tvorby hodnot.

system imageV oblasti průmyslové výroby je zapotřebí nabízet a vytvářet produkty s vysokou flexibilitou a s využitím automatizační techniky. Změny v chování zákazníků a tlak na personalizované produkty a služby nás nutí k novým řešením, dává nám nové podněty a nové výzvy. Naším úkolem je reagovat na tyto reálné trendy, abychom obstáli v konkurenčním prostředí.

Pevně věřím, že naše působení v českém průmyslu bude i nadále postaveno na etických základech a společenské odpovědnosti. Naší vizí je stabilizovat naše postavení a poskytovat dobré produkty a dobrou službu za férových podmínek.

Klíčovým faktorem našeho dalšího působení na trhu jsou lidé, v nichž vidím bohatství firmy. Naši zaměstnanci jsou pracovití a kreativní.

V budoucnu budeme mít snahu propojit všechny zmíněné atributy úspěchu firmy tak, abychom byli i nadále platnými hráči na trhu.

Děkujeme za důvěru a těšíme se na další spolupráci.

Gustav Kotajny
jednatel společnosti

Soubory ke stažení

Navigace

Aktuality

09.05.2016

Volné pracovní pozice 05 / 2016

Hledáme pracovníky na tyto pracovní pozice:
  • Projektant, vedoucí projektu
  • Konstruktér, vedoucí projektu
  • Nákupčí, skladník
  • Obráběč kovů
  • Pracovník na karusel
29.04.2016

INVENT ARENA v Třinci

Ve dnech 16.-17.6. 2016 se zúčastníme Mezinárodní výstavy technických novinek, patentů a vynálezů, INVENT ARENA v Třinci . Najdete nás ve stánku číslo 114.

invent_arena_2016_logo

Certifikáty a ocenění© 2011 KOMA - Industry s.r.o., všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v ateliéru smsoft.cz, provozováno na CMS smallnet.